Ostim Web Tasarım Firmaları
 

Ankara Ostim’de web sitesi tasarımlarınız ile ilgili tüm istekleriniz ve yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 

Alanında uzman personelimiz, sizin isteklerinizi anlayarak, sizlere en uygun çözümü sunar.

Dijital dünyada web sitesi sahibi olmak çok önemlidir. Firmalar artık iş yapacakları zaman, karşı tarafın web siteni inceliyor, sosyal medya hesaplarına bakıyor ve firma hakkında karar veriyor.

Sizde uygun fiyatlara web sitesi sahibi olmak istemez misiniz ? 

Ankara Ostim’de bulunan esnaflar, kendilerini dijital dünyada tanıtabilmek için web sitesine ihtiyaç duyuyor. İşte bizde bu ihtiyacı karşılıyoruz. Bizimle iletişime geçerek teklif alabilir, tüm isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Proje gerçekleşme aşamasında sürekli olarak sizlerle irtibat halinde olup, proje hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

Sizlere;
Dijital tasarım,
Sosyal Medya yönetimi,
Web tasarım,
Özel yazılım,
Markanızın bilinirliğini artırma,
Dijital Reklamın hizmetine sunuyoruz. 

Üstelik bunu çok uygun maliyetlerle yapıyoruz. Ankara Ostim’den sizlerin sesini tüm dünyaya duyuruyoruz. Dijital dünyada neye ihtiyacınız varsa, biz oradayız. Tanıtım filminizi de biz yapabiliriz. Siz yeterki isteyin. Sonrasında arkanıza yaslanıp bizi izleyin. Sosyal medyada sürekli olarak yaptığınız işleri en güzel görsellerle paylaşıp, marka bilinirliğinizin artmasını istemez misiniz? İsterseniz biz bu işi uygun fiyatlar ile gerçekleştirebiliriz. Önemli günlerde de sizlerin sosyal medya hesaplarından, paylaşımlar yaparak, firmanızın bilinirliğini artırıyoruz.

Firmanız ile ilgili anahtar kelimeler, arama motorlarında arandığında, firmanızın daha yukarılarda gelerek, insanların firmanızı görmesini sağlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu yani SEO çalışmaları için, uzman ekibimiz ile  hizmetinizdeyiz. Ostim web tasarım aramalarında DeepSoft'u'ı tercih edenler asla mağduriyet yaşamıyor ve uzun yıllar web sitesi tasarımına bir daha ihtiyaç duymuyor.

Sizlere dijital dünyanın kapılarını açıyoruz. Web siteniz ile ilgili isim hakkı, gerekli bir alan tahsis edilmesi, web sitesi kurulumu, ssl sertifikası kurulumu, sosyal medya hesaplarının yönetimi, web sitesi için seo çalışmaları, web sitesi için arama motorlarına reklam verilmesi gibi tüm işlemler için sizlere bir telefon kadar uzağız. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whats App Mesajı Gönder
+90 (850) 203 30 20

×