• Mobil Uyumlu Web Tasarımı

  Ostim Web Tasarım, firmanızın ihtiyacı olan web siteleri ve web uygulamalarında
  mobil cihazlarda yüksek performas sergileyen ziyaretçilerinizi yormadan aradığı içeriğe ulaşmasını sağlayan,
  kullanıcı dostu, hem yazılı hem görsel olarak optimize edilmiş, doğal aramalarda başarı saglamak için tasarlanmış mobil web tasarımları sunmaktadır.

 • Neden Ostim Web Tasarımı ?

  DeepSoft Web Paketleri,
  20 yılı aşkın süredir Ostim ve İvedik sanayi bölgesinde edindiğimiz müşteri deneyimleri ile hazılanmış olup,
  İthalat, İhracat ve İmalat yapan firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur.

 • Türkçe İçerik Yönetim Paneli

  Ostim Web Tasarımı ile almış oldugunuz bütün web tasarımlarında;

  İçerik yönetim panelleri ve Hosting yönetim panelleri DeepSoft markası ile ürettiğimiz
  tümü ile kendi yazılımlarımız olan Türkçe yönetim panelleri aracılıgı ile yönetilmektedir.

 • Hızlı Ve Güvenli

  Güvenlik sertifikasına sahip ve hızlı açılan web sitelerine sahip olmak
  doğal arama sonuçlarında başarı elde etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır.

  Web sitenizin tasarımı sırasında ve sonrasında mutlaka hız testlerini incelemenizi öneririz !

  Yavaş yüklenen web tasarımları;
  ziyaretçilerin sayfada kalma süresini ve arama motorların ilk sayfada kalma olasılığınızı yitirmenize yol açar.

İvedik Web Tasarım - Ostim Web Tasarım
 

DeepSoft Firması olarak " Profesyonel , Hızlı Teslimat, Arama Motorlarında üst sıralarda yer almak için SEO , Sosyal Medya Yönetimi " gibi işlerinizi en kısa süre zarfında değerlendirerek uzman ekip kadrosu ile sektörünüzde ihtiyacınıza göre sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.
 


İvedik Web Tasarım 'cı arıyorsanız tam yerine geldiniz. Ankara Web Tasarım Firması olarak Ankara genelinde her bölgeye hizmet sağlamaktayız. Responsive Mobil Uyumlu , Tamamen kendinize özel bir panel , hazır wordpress, joomla tarzı sitelerden bağımsız tamamen kendine has tasarımı ve kodlaması alt yapısı ile sizlere özel bir yazılım. Mobil temalarımız ve web sitemiz speed test'i çok iyi ve mükemmel kodlanmıştır.

Ankara Web Tasarım

Web Tasarımı Ankara Firmaları arasında DeepSoft Firması olarak büyük şirketlerin ve firmaların özel tasarımlarını ve web sitelerini bizler yönetiyoruz. Eğer dilerseniz firmanızı google arama sonuçlarında 1nci sayfalara taşıyabilmemiz için ayrıca sizlerle SEO anlaşması yapıyoruz. Web sitelerinize google reklamları ile üst seviyelere çıkartmanız mümkün fakat sürekli bakiye tüketeceğinden ve  her ay ortalama 500-1000 tl gibi bir rakam google reklamlarına ayıracağınızdan bütçe olarak sizleri sarsacaktır. Bu yüzden SEO bir web sitesi 'nin üst sıralara çıkması için gerekli bir alt yapıdır. Sizleri 1nci sayfalara çıkartarak organik aramalarda hem web sitenizin kalitesini arttırır hem sizleri en üst seviyelere taşır. Eğer siteniz Google Arama Sonuçlarında yer almıyorsa Google Arama Motorları Kayıt sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İvedik Web Tasarım Yapan Firmalar

İvedik web tasarım yapan firmalar çoğunlukla mevcut fakat faturalı, sözleşmeli ve profesonel olarak kodlanmış hazır wordpress, joomla tarzı bizim gibi özel yazılım kullanmayan açık kaynak kodlu hacklenmeye açık , güvenliksiz korumasız siteler uygun fiyatlarla tüketicilere kendilerini profesyonel gibi tanıtan firmalarda mevcuttur. 

Öncelikle ivedik'de web tasarım yaptırmak istiyorsanız ilgili firmanın popülerliğini ölçün. Örneğin " Ostim Web Tasarım " kelimesinde DeepSoft firması olarak birinci sayfada oldugumuzu göreceksiniz. Bu bizim kaliteli bir alt yapıya sahip olduğumuzun kanıtıdır. Ayrıca şu anda bu yazdığım yazıyı okuyabiliyorsanız biz bu işi gerçekten başarmışız ve bu işte gerçekten alanımızda profesyonel olduğumuzu sizlere kanıtlamış bulunmaktayız. Siz bu makaleyi okurken sizlere buradan anlatmak istediğim sizin bizi bulduğunuz gibi yaptığınız iş alanında da diğer müşterilerin sizleri kolayca bulunabilirliğinizi arttırmak bizim işimiz tıpkı şu anda sizlere bunu başardığımız gibi sizlrde potansiyel müşterilerinize bizim yazdığımız makaleler ve projeler ile ulaşabilece ve gelirlerinizi katlayabilecek daha farklı müşteri portiföyüne ulaşabileceksiniz.

SEO ile Arama Motorlarında Yükselin

İvedik Web Tasarım Fiyatları

İvedik Ankara web tasarım fiyatları ortalama 2000-4000 tl aralığında istediğiniz tasarım ve işlevsellik farklarına göre değişmekte + SEO paketi alıp almayacağınıza bağlı olarak ortalama yukarıda bahsettiğim fiyat aralığında 1-2 hafta içerisinde web siteleriniz tasarlanır ve içerikleri girilmeye başlanır. 

Web Tasarımında güvenilir Adres DeepSoft firması olarak 2021 yılına özel indirimli firsatlarımızı kaçırmayın. 

Tanıtım yazısı paketlerimiz ile web sitelerinizi en üst sıralara çıkartmak için ve sektörünüzde lider kurum olmak istiyorsanız mutlaka bizlere danışmadan referanslarımızı incelemeden karar vermeyin.

Web Tabanlı Uygulama Çözümlerimiz

- Web Tasarım ve Programlama
- Google Reklamları
- Seo Optimizasyonu
- İnternet Tanıtım Hizmetleri
- E-Ticaret Uygulamaları
- Kurumsal Web Portalleri
- Domain ve Hosting Hizmetleri

 

Whats App Mesajı Gönder
+90 (850) 203 30 20

×