E-Tahsilat (Ödeme Yönetim Sistemleri) genellikle eticaret uygulamalarına entegre çalışan bir yazılım gibi düşünülsede aslında eticaret uygulamalarından bağımsızda çalıştırılabilir sistemlerdir.

E-Tahsilat sayesinde internet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satmadan da, çalıştıgınız firmalardan yapacağınız tahsilatları cari hesaplarınız ile ilişkilendirerek internet üzerinden peşin veya taksitli olarak internet üzerinden de yapabilecek bir yazılımıdır.

Ödeme Yönetim Sistemleri işletmenizin, ödeme takibi ve tahsilat için harcadığı zaman ve personel giderlerini minimuma indirmekle beraber,
müşterilerinize 7 Gün / 24 Saat ödeme yapabilme imkanı tanımaktadır.

E-Tahsilat sistemlerinde dilediğiniz kadar banka ile anlaşıp, müşterilerinize hem Peşin hemde Taksitli Ödeme imkanları sunabilirsiniz.

E-Tahsilat sisteminiz sayesinde müşteriniz yapması gereken ödemeyi bir veya birden fazla kredi kartı - bankamatik kartı kullanarak ödeme imkanı tanır.

Günümüzün internet altyapısı mobil uygulamaları için yeterli seviyeye ulaşmış ve gün geçtikçe daha sağlıklı bir altyapıya kavuşmaktadır.

Geliştirilecek olan Yeni Nesil Yazılımlar için E-Tahsilat sistemleri kesinlikle olması gereken bir uygulama olarak düşünülmelidir.
 

Ostim E-Tahsilat

 

E-Tahsilat, mevcut tahsilay uygulamalarınız ile ilgili bilgi ve hizmet bilgi almak için  +90 (850) 203 30 20 bize ulaşabilirsiniz

Whats App Mesajı Gönder
+90 (850) 203 30 20

×